Využijte nový přehled podpory

12.1.2021

V rámci kampaně Fairtradová města a školy jsme zaktualizovali přehled podpory. Na dvou stránkách najdete tipy na brožury, výstavy, filmy nebo vzdělávací lekce.

I tento aktuální přehled pro rok 2021 slouží jako křižovatka. Snažíme se tak do co nejmenšího prostoru dostat přehled všech aktuálních a zajímavých materiálů, které se pro osvětu nebo vzdělávání mohou hodit. U každého tipu je i aktuální link, na kterém získáte o materiálu více informací nebo si ho můžete rovnou stáhnout.

Přehled je rozdělen do tří částí:

• Informační materiály
  • Nabídka osvětových akcí
  • Materiály pro výuku

Modře jsou vyznačené novinky, aby bylo pro dlouhodobé podporovatele jednodušší najít nové materiály a příležitosti, které lze v osvětové a vzdělávací činnosti využít. Budeme rádi, když přehled nasdílíte celému týmu vašeho Fairtradového města nebo školy. Pro fyzické materiály si můžete napsat Lence (lenka.dvorakova@fairtrade-cesko.cz) nebo Standovi (stanislav.kominek@fairtrade-cesko.cz).

Aktuality ze světa Fairtrade najdete v našem newsletteru a na facebooku

Přehled si můžete stáhnout zde.