Náhled mapy škol

Tištěný průvodce ke kampani je k dispozici

8.11.2013

Připravili jsme pro vás praktické průvodce ke kampani Fairtradová města - pro města, školy i církve. Brožury blíže seznamují s jednotlivými kritérii, možnostmi podpory fair trade v místě i užitečnými tipy a příklady dobré praxe. 

Průvodce vám přináší zásadní informace k tomu, co se hodí vědět a udělat pro dosažení titulu. První část bývá zaměřená na informace o kampani a odpovědné spotřebě, druhá je konkrétním návodem, jak lze postupovat a co udělat proto, aby se vaše místo oficiálně přiřadilo mezi fair trade podporující místa. V každém materiálu se podrobně věnujeme pěti kritériím a nabízíme návody a tipy na jejich plnění.

 

"Síla Fairtradových měst je v tom, že se zapojuje celá komunita. Není to jen o zastupitelstvu, církvích, školách nebo o obchodnících, ale je to mnohem víc. Fairtradová města spojují lidi a pomáhají nám pochopit, jak malé činy mohou změnit životy lidí žijících tisíce kilometrů daleko.“

Bruce Crowther, Garstang

 

Přejeme vám, abyste na cestě za dosažením titulu byli úspěšní a abyste si při tom užili spoustu zábavy. Přejeme vám inspirativní čtení.

 

Průvodci ke stažení:

 

Pokud máte zájem o tištěnou verzi, neváhejte nás oslovit